Vítejte na stránkách bowlingového centra MOSKVA v Žatci. Najdete zde fotagalerii, kontakt pro rezervaci 415 728 215 a další informace o našem centru jako je cena, akce (soutěže) centra atd.
V pondělí 17.11. bylo dohráno šesté kolo Moskva cupu, které ukončilo celý turnaj. Hráči měli poslední možnost si zlepšit své postavení v tabulce, toho využili i nový hráči, kteří se s naší hernou teprve seznamovali. Ne všem hráčům se v posledním kole dařilo. Když člověk něco musí tak to zrovna nejde! Šesté kolo vyhrál v mužích Enders Walter (717 bodů), druhé místo udržel Enders Richard (712 bodů) a na třetím místě se umístil Martin Holý (692 bodů).
V ženách byla nejlepší hráčka Alena Endersová (722 bodů), druhé místo patřilo Lence Kindermanové (664 bodů) a třetí místo obsadila Jaroslava Janotková (609 bodů).

Celkově turnaj vyhrál v mužích Martin Holý, druhý byl Walter Enders a třetí Richard Enders.
V ženách byla nejlepší Alena Endersová, druhá byla Lenka Kindermanová a třetí Jaroslava Janotková.
Nejlepší hráči dostali hodnotné ceny od Žateckého pivovaru. Který byl sponzorem soutěže, za čož mu patří od pořadatelů velké díky.
Všem hráčům děkujeme za účast a zveme všechny příznivce bowlingu na další turnaj a to Mikulášský, který proběhne 1.12.2014 na všechny se těší BC Moskva.